Başarı Öyküleri

İstanbul - Beylikdüzü Adakent Portakal Spor

Canan Ayverdi

Yaş: 41
Meslek: Tekstil İhracatı

Portakal Spor ile tanışmam önce sisteme üye olmamla başladı. Sistemi uygulayıp aldığım olumlu sonuçları görünce bir de üstüne Burcu Hn.la bizzat tanışınca ben de bu ekibin içinde yer almalıyım, bu sistemi Beylikdüzü’ndeki hanımlara da tanıtmalıyım diye düşünerek büyük bir hevesle Kasım 2014’de Adakent şubesini hayata geçirdim.

Daha öncesinde farklı bir sektörde çalışma hayatım vardı ancak çocuklarım sebebiyle kariyerime ara vermek durumunda kalmıştım. Kendi işimi kurmak en büyük isteğimdi. Şimdi bu isteğimi gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Hanımlarla bir arada olmak oldukça keyif verici bizim için.  Özellikle de derslerimiz çok eğlenceli geçiyor. Üyelerimizle artık arkadaş,kardeş gibi olduk bu zaman içerisinde. Kimi zaman dertleşiyoruz, kimi zaman da gülüp eğleniyoruz. Buranın kendilerine terapi gibi geldiğini, burada olmaktan mutluluk duyup keyif aldıklarını dile getirdikçe bizler de gururlanıp mutlu oluyoruz.

Ayrıca kendi aralarında da güzel arkadaşlıklar kurmaya, daha fazla sosyalleşmeye başladılar. Çünkü biz burada sadece spor yapıp göndermiyoruz üyelerimizi. Küçük ve sade bir cafe alanı oluşturarak sosyal bir ortam yaratmaya da çalıştık. Bu da hanımların en beğendiği taraflarımızdan biri aslında.

Eğlenmelerinin yanı sıra kendilerinde mevcut olan kronik rahatsızlıkların artık onlara eskisi gibi rahatsızlık vermediğini, iyileşme gösterdiğini de gözlemlemiş olmaları da ayrıca ne kadar doğru bir iş yaptığımızı da kanıtlar nitelikte. Bunun yanı sıra üyelerimizin ölçümlerinden aldığımız olumlu sonuçlar da hem onları hem de bizleri motive ediyor.

Hem kendi işimi yapmış olmanın gururu, mutluluğu, hem de aldığım övgüler yanı sıra üyelerimizle aramızda oluşan güven ve samimiyet benim de ev ve iş hayatıma olumlu etki sağlıyor. Şimdi iyi ki bu işe adım atmışım diyorum.